Medarbejdere

Thorvald MogensenThorvald Mogensen
Direktør
86 62 22 10
40 89 03 07
thorvald@marathon.dk
Britt NielsenBritt Nielsen
Rejsekonsulent
86 62 22 10
britt@marathon.dk
Annette Woetmann-LaursenAnnette Woetmann-Laursen
Rejsekonsulent
86 62 22 10
annette@marathon.dk
Russelle RaadRusselle Raad
Bogholder / Rejsekonsulent
86 62 22 10
russelle@marathon.dk
Karina OlesenKarina Olesen
Rejsekonsulent
86 62 22 10
karina@marathon.dk
Susanne ØstergaardSusanne Østergaard
Projekt- og marketingskoordinator
86622210
susanne@marathon.dk

Løbeavisen lever i bedste velgående elektronisk. Hvis du vil opdateres med alle vores nye rejsetilbud, gode tips og tricks til løbere på alle niveauer.Tilmeld